Cart
Custom content

This is custom content

Zelené potraviny, zdravá výživa, superpotraviny

Zelené potraviny jako řasy (Chlorella) sytí i čistí organismus zároveň. Zelené potraviny jako řasy (Spirulina) a výtažky z mladého ječmene jsou komplexní a přirozené. Fytolátky obsažené v zelených potravinách mohou působit souvztažně a tím jejich účinek překonává jakoukoli uměle vyrobenou kombinaci. Zelené nápoje mají vysoký obsah chlorofylu. Chlorofyl ze zelených potravin působí protizánětlivě, urychluje hojení ran, popálenin, zlepšuje krevní obraz. Zelené nápoje jsou enzymaticky aktivní. Enzymy jsou substance, které umožňují život. Jsou potřebné pro všechny chemické reakce, které se uskutečňují v lidském těle. Žádné minerály, vitamíny ani hormony nevykonají práci bez enzymů. Naše těla, všechny naše orgány, tkáně a buňky fungují díky enzymům.Zelené nápoje jsou zásadotvorné. Zelené nápoje mají vysokou přirozenou antioxidační aktivitu. Nazýváme je též superpotraviny pro 3. tisícíletí.

Aktivní filtry

Ječmen mladý BIO 80g
  • Out-of-Stock

Ječmen mladý BIO 250g

860 Kč
Availability: Out of stock

Ječmen (čerstvě vylisovaná a rychle a šetrně usušená šťáva z výhonků) je mírně alkalický, svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitaminů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Jeho vlastnosti vykazují všechny pozitivní vlastnosti zeleniny. Jedna lžička Ječmene odpovídá svou výživnou hodnotou několika kusům organicky vypěstované zeleniny, např. dvěma hlávkám brokolice.

Bio - Noni (100% šťáva) 1000 ml
  • Out-of-Stock

Bio - Noni (100% šťáva) 1000 ml

859 Kč
Availability: Out of stock

100% přírodní neředěná ovocná šťáva z plodů Morinda citrifolia. Přispívá k harmonizaci celého organismu. Kompletní doplněk stravy uvádí do rovnováhy nervový a hormonální systém organismu, napomáhá detoxikaci a regeneraci a blahodárně ovlivňuje celkovou obranyschopnost. Štáva je účinná také pro odstranění stresu a úzkostí.

Shiitake (Lentinula edodes - houževnatec jedlý), extrakt (90 kapslí)
  • Out-of-Stock

Shiitake (Lentinula edodes - houževnatec),...

600 Kč
Availability: Out of stock

aktivuje imunitní systém v případě bakteriální a virové infekce, reguluje cholesterol a krevní tlak, má antiarteriosklerotický účinek, podporuje pročištění střev, podporuje organismus v případě osteoporózy a revmatických chorob, detoxikaci organismu, organismus při chemoterapii či radioterapi

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website