Cart
Custom content

This is custom content

Doprava

Poštovné již od 44,- Kč. Poštovné zdarma je od 3.000,- Kč. Zboží dle váhy zasíláme Českou poštou jako doporučenou zásilku nebo cenný balík. Jsou to v současné době ta nejekonomičtější řešení, která zároveň zaručují skutečné dodání v termínu a umožňují sledovat balík či rekomando na jeho cestě k Vám v reálném čase.

Příklad ceny poštovného u zásilky do 0,5 kg a ceny do 500,- Kč je 44,- Kč při platbě bankovním převodem. Pokud se rozhodnete pro dobírku, je cena vyšší o 34,- Kč. Cena poštovného vaší zásilky se může lišit, její výše je přímo závislá na váze balíku. Každé naše zboží máme zváženo a náš systém spočítá přesně kolik poštovné bude stát. Za poštovné tak nezaplatíte víc, než je nezbytné.

Zasíláme i na Slovensko. Jako způsob platby zvolte platbu předem na náš slovenský účety u Fio banky. Poštovné činní přibližně 8 EUR.

Doprava

Zásilkovna – Dodání na výdejnu

Cena: 69 Kč (+ dobírka)

Objednávající vyzvedává na výdejním místě Zásilkovny. Zpravidla 2-3 pracovní dny. Téměř 2 000 výdejních míst po celé České republice. Možnost sledování zásilky. Při převzetí nepotřebujete doklad totožnosti. Stačí se prokázat heslem, které obdržíte v SMS a e-mailu.

Zásilkovna – Dodání na adresu

Cena: 99 Kč
Zboží je objednávajícímu dopraveno na adresu zadanou v objednávce.

Česká Pošta – Balík na poštu
Cena: 105 Kč

Česká Pošta – Balík do ruky
Cena: 120 Kč

PPL ParcelShop 95 Kč doprava (+ dobírka)
Zpravidla 1-3 pracovní dny. O doručení zásilky na výdejní místo budete informování SMS zprávou a e-mailem. Stálá pracovní doba včetně víkendového provozu většiny poboček.

 

Způsoby platby

Dobírkou

Zboží bude zasláno na dobírku, částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí balíku.

Bankovním převodem

Klasický převod na účet 2200186961/2010 (FIO) (Jako variabilní symbol uveďte "číslo objednávky").

Platební brána ThePay

Objednávku zaplatíte platební kartou přímo na e-shopu. Jedná se o spolehlivé, bezpečné a rychlé řešení.

 


 

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website