Máte nějaké dotazy?

Vaše dotazy rádi zodpovíme též na následujících kontaktech.

Telefon577 102 759
Mobil777 124 706
ICQ132 524 261

Podle výrobců

Novinky do emailu
Nechte si posílat novinky do emailu?
Šungit balzám 75ml


Šungit balzám 75ml


230,00 Kč s DPH

Množství:

Skladem

Více informací

Balzám Šungit, jehož základní složkou je šungit, obohacený o extrakty bylin, má protizánětlivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje, zmírňuje bolest, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních.

Šungit je přírodní minerál se zvláštní krystalickou mřížkou, jejímž základem je uhlík. A uhlík, jak známo, je základem života na Zemi. Tento nerost jako jediný na Zemi obsahuje léčebné fullereny (objevené v roce 1985), nový typ molekulární formy uhlíku, jehož molekuly obsahují magické atomové číslo C60. Skupina anglických vědců za jeho objevení získala Nobelovu cenu. Fullereny díky své struktuře mají řadu jedinečných fyzikálních a chemických vlastností včetně silných léčebných a ochranných účinků.

Petr Veliký si všiml schopnosti šungitu čistit vodu. Podle carských předpisů každý granátník musel mít v ranci břidlicový kámen a dávat si ho do kotlíku s vodou jako desinfekci. Šungit zachránil mnoho vojáků při epidemiích dyzentérie v průběhu poltavské bitvy.

Až v současné době se podařilo ještě víc poodhalit roušku skrývající celý komplex výjimečných rysů šungitu, díky nímž může být plným právem nazýván „kamenem zdraví“ nebo „lékem 21. století“.


Použití:

  • při osteochondróze
  • zánětu míšního kořene
  • artritidě
  • artróze různého původu
  • účinný proti ukládání solí v těle.


Složení: voda obohacená o ionty stříbra, emulzní vosk, šungitový prach, mumio, cedrový olej, olej z pšeničných klíčků, olejové extrakty aloe vera, žen-šen, pelyňek, vitanol.

 

Způsob použití: vtírat do postižené oblasti těla a kloubů 2-3x denně, poté zabalit do vlněné látky. V průběhu 3-5 týdnů.

Pokud Vás zajímají informace o šungitu, přečtěte si kliknutím tento text.


Obsah: 75ml

Ve stejné kategorii

Zákaznící, kterým se líbila tato položka, zakoupili také:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první... Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.
Newsletter
Prirodnipomoc.cz © 2010 - 2013 | Powered by Prestashop. Developed by Hucot.com
Akceptujeme