Máte nějaké dotazy?

Vaše dotazy rádi zodpovíme též na následujících kontaktech.

Telefon577 102 759
Mobil777 124 706
ICQ132 524 261

Podle výrobců

Novinky do emailu
Nechte si posílat novinky do emailu?

Eleuterokok ostnitý - extrakt (Eleutherococcus senticosus) 50ml


189,00 Kč s DPH

Množství:

Skladem

Více informací

Používá se na léčbu různých psychických poruch, při neurózách, kardiovaskulárních onemocněních, léčbě cukrovky, při obnově fyzických sil, jako profylaktický prostředek při infekčních chorobách respiračního systému (chřipka, pneumónie) a profesionálních chorobách pracovníků vystavených nepříznivým vlivům fyzikálního nebo psychického charakteru. Toto jsou obecné vlastnosti přírodních produktů ze skupiny adaptogenů.

"Eleuterokok se užívá nejen pro zvýšení kondice a výkonnosti zdravých lidí, ale i jako podpůrný lék pro zvýšení odolnosti nemocných trpících chudokrevností, depresemi, tuberkulózou, chronickými nemocemi srdce a cév, při infekčních nemocech, po operacích, při nemocech stáří, a tím i na prodloužení lidského života." (J. Bodlák - J. A. Zentrich)

Eleuterokok stimuluje duševní a fyzickou sílu a zmírňuje nedostatky vyvolané nedostatkem ženského pohlavního hormonu, tedy zejména u starších žen, ale např. i u tzv. mužské menopauzy. Je dobré jej kombinovat s fytoestrogeny. Můžeme jím podpořit i hormonální substituční terapii (alternativní medicína doporučuje prekurzory hormonů, např. DHEA a hormon melatonin. Přímou suplementaci hlavních hormonů, např. estrogenů sice řadí do biologické medicíny a bioterapie, ale přenechává ji oficiální medicíně a poukazuje na vedlejší účinky. Protože muži
s nemocnou prostatou mají suplementaci estrogenů kontraindikovánu, je pro ně eleuterokok, maralí kořen či ženšen určitým řešením.)

"Podávání drogy brání rozvoji nádorových metastáz, zmírňuje vnější projevy následků ozařování i celkově zlepšuje subjektivní i objektivní stav pacientů s onkologickým onemocněním. Droga též snižuje toxicitu celé řady léků, zvyšuje odolnost organismu při protirakovinových léčebných postupech a má i přímý vliv imunostimulační (zlepšuje odolnost proti nemocem). Zlepšuje také prokrvení srdečního svalu, ale i mozku, takže vlastně slouží jako prevence proti ischémii myokardu a proti náhlým mozkovým příhodám. Ovlivňuje i projevy neurasténie, vedení vzruchu nervovými vlákny i ostrost vidění.

Velmi příznivé účinky a široké spektrum působení činí tuto drogu velmi atraktivní, ale hlavně efektivní při řadě chorobných stavů - například při stavech slabosti, na doléčování infekčních chorob různého původu, na léčbu proti virům, při přepracovanosti, vyčerpání, v rekonvalescenci po operacích a po jiných těžkých chorobách.

Eleuterokok je použitelný zevně i vnitřně, protože je to vlastně univerzální léčivo, dokonale nahrazující známý, ale hůře dostupný ženšen."
(J. Janča - J. A. Zentrich)

 

Účinky:

 

 • Zvyšuje duševní výkonnost.
 • Povzbuzuje a posiluje centrální nervový systém.
 • Velice vhodný pro posílení celkové imunity lidí v zátěžových profesích a při prepracovanosti.  
 • Pro osoby jež jsou vystaveny vysokému psychickému vypětí.
 • Zvýšení tělesné výkonnosti - je vyhledáván sportovci - jako povzbuzující doplněk stravy při náročných sportovních výkonech jako je plavání, lyžování, vysokohorská turistika, jízda na kole, běh a podobně. Přitom není zakázaným dopingem !
 • Celkově posiluje oslabený organismus, píší nám naši zákazníci o svých dobrých zkušenostech také v případech některých alergií, při rekonvalescenci, revmatu, nechutenství, impotenci atd.
 • Chrání před škodlivými následky stresu, zvyšuje nespecifickou odolnost organismu proti infekci - například při cestách do jiných pásem podnebí
 • Překonávání dlouhodobých tělesných a duševních zátěží
 • Prohloubení spánku a tím i snížení jeho potřeby
 • Oddálení negativních projevů stáří
 • Snižování únavy a pocitů úzkosti

 

Složení: extrakt z kořene eleuterokoku (Eleutherococcus senticosus) ve 40 % lihu.

Dávkování: 15 kapek 2-3 denně před jídlem.

Obsah: 50ml

 

Ve stejné kategorii

Zákaznící, kterým se líbila tato položka, zakoupili také:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první... Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.
Newsletter
Prirodnipomoc.cz © 2010 - 2013 | Powered by Prestashop. Developed by Hucot.com
Akceptujeme