Máte nějaké dotazy?

Vaše dotazy rádi zodpovíme též na následujících kontaktech.

Telefon577 102 759
Mobil777 124 706
ICQ132 524 261

Podle výrobců

Novinky do emailu
Nechte si posílat novinky do emailu?
Enterosgel tuba 225 g


Enterosgel tuba 225 g


398,00 Kč s DPH

Množství:

Skladem

Více informací

ENTEROSGEL je originální doplněk stravy na bázi organického křemíku,

  • je určený k odstranění toxických látek z organismu
  • pozitivně ovlivňuje průběch různých onemocnění
  • je prospěšný u onemocnění z oblasti: alergologie, dermatologie, gastroenterologie, gynekologie, hepatologie, chirurgie, onkologie, psychiatrie, stomatologie a urologie
  • je vhodný pro detoxikaci organismu při hubnoucích kúrách a při odvykacích kúrách (léčba závislostí)
  • chrání organismus před nežádoucími účinky alkoholu

Existuje přes 200 odborných lékařských studií mapujících účinky ENTEROSGELU.


ENTEROSGEL je jemný gel bez chuti a zápachu, který se dá přímo spolknout nebo snadno rozmíchat v nápoji a vypít. Je to gel kyseliny metylkřemičité, která vytváří molekulární pórovitou strukturu (podobnou houbě), která je schopna vázat a odstraňovat převážně středněmolekulární toxické látky.

Působí v zažívacím traktu, kde na sebe váže středněmolekulární látky: toxické sloučeniny, rozkladné produkty, cholesterol, toxické produkty, které poškozují sliznici žaludečního a střevního traktu, alergeny, choroboplodné bakterie a virusy. Obnovuje přirozenou střevní mikroflóru. Neváže stopové prvky a jiné užitečné látky. Sám se nevstřebává a spolu s navázanými toxickými látkami je vyloučen z organismu, nemá nežádoucí účinky.


Kdy ENTEROSGEL pomáhá?

Hubnutí a ENTEROSGEL

Je známo, že při hubnoucích kúrách se uvolňuje do organismu zvýšené množství toxických látek a odpadních produktů metabolismu. To může vést k nevolnostem a jiným nepříjemným stavům, které mohou vyústit i v neúspěch procesu hubnutí.

Proto je velmi vhodné užívat během hubnutí detoxikační doplněk stravy ENTEROSGEL, který pomáhá účinné odvádět nežádoucí látky z organismu.

 

Dermatologie, péče o pleť a ENTEROSGEL

Základem mnoha alergických kožních onemocnění a výskytu vyrážek na pleti  je často přecitlivělost na různé látky obsažené v potravě. 

Při atopické dermatitidě (dětský ekzém, neurodermitida) a při lupénce (psoriáza) v různých stadiích  pomáhá užívání ENTEROSGELU snižovat svědění a další projevy zánětu.

ENTEROSGEL váže alergeny a proto se užívaní detoxikačního doplňku stravy ENTEROSGEL při dermatologických onemocněních a "nečisté" pleti jeví jako velice užitečné. 

Užívání ENEROSGELU pomáhá získat a udržet čistou a zdravou pleť.

 

Antibiotika a ENTEROSGEL

Antibiotika ničí patogenní bakterie i normální mikroflóru střevního traktu. Když bakterie hynou, uvolňují se do střevního traktu endotoxiny. Pokud se endotoxiny vstřebávají do krve, pak zhoubně působí na celý organismus a komplikují a prodlužují proces uzdravení. Proto je třeba po 2–3 hodinách po užití antibiotik vzít 2-3 dávky (kávové lžičky s kopečkem) ENTEROSGELU, který jako houba do sebe nabere endotoxiny a nenechá je, aby se vstřebaly do krve. Zátěž organismu se snižuje a uzdravení nastane rychleji.

 

Gastritidy, gastroduodenitida a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL je vhodný při vředových obtížích, protože vytváří nepříznivé podmínky pro růst bakterií Helicobacter pylori, které se významně podílejí na vzniku tohoto onemocnění. ENTEROSGEL také vázáním a odváděním toxinů vytváří příznivé podmínky pro hojení postižené sliznice žaludku nebo dvanáctníku. ENTEROSGEL se užívá 3krát denně 30 minut před jídlem (nejméně 1 hodinu před požitím léků nebo po něm).

 

Gynekologie a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL se doporučuje jako doplněk při léčbě akutních a chronických kvasinkových, plísňových, bakteriálních a virusových vaginálních infekcí.

 

Těhotenství a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL odstraňuje toxické látky z těla přes střevní trakt a tím snižuje zatížení jater a ledvin. Neodebírá z organismu matky vitamíny, trávicí fermenty, aminokyseliny a imunoglobuliny. Neokrádá ani matku, ani plod. Proto je vhodný při normálním i komplikovaném těhotenství.

 

Alkohol a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL pevně váže alkohol v žaludečním a střevním traktu a pomáhá tak jeho vyloučení z organismu. Je užitečný ve všech případech, kdy je třeba se zbavit škodlivého vlivu alkoholu.

 

Cukrovka a ENTEROSGEL

Při cukrovce druhého typu je doporučeno užívání ENTEROSGELU 3krát denně.

 

Helmintózy a ENTEROSGEL

Při léčbě helmintóz (roupy, škrkavky, tasemnice) dochází k uvolňování toxických látek z těl ničených cizopasníků do trávicího traktu. ENTEROSGEL tyto toxiny v trávicím traktu naváže a vyloučí je z organismu – tím se snižuje zátěž organismu při léčbě.

 

ENTEROSGEL je bezpečný - z trávicího traktu se nevstřebává a do 12 hodin je zcela vyloučen z organismu.

 

Enterosgel a drogy - odstranění alkoholové intoxikace a drogové nebo alkoholové závislosti je dost problematické, protože je porušena čistící funkce jater a ledvin. Proto je při jakékoliv terapii alkoholiků a drogově závislých na prvním místě celková detoxikace organismu.

Je třeba vědět, že při akutních intoxikacích způsobených perorálními drogami nebo alkoholem je nevyhnutelná okamžitá eliminace drogy ze žaludku, střev a krve. Použití perorálních enterosorbentů je mnohem levnější než infúzní či jiná hemosorbce, a navíc neinvazívní a stejně efektivní. Při detoxikaci skupiny lidí drogově závislých Enterosgelem, se biologické hodnoty krve upravovaly za 3-4 dny.

Enterosgel se v Rusku používá na mnoha klinikách na úvod léčby nejrůznějších onemocnění, neboť téměř všechny mají na začátku společného jmenovatele, tím je oslabená imunita z důvodu intoxikace.


Dávkování: Užívá se 1 x denně 1 čajová lžička 2 hodiny před nebo po jídle či lécích.

Ve stejné kategorii

Zákaznící, kterým se líbila tato položka, zakoupili také:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první... Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.
Newsletter
Prirodnipomoc.cz © 2010 - 2013 | Powered by Prestashop. Developed by Hucot.com
Akceptujeme