Máte nějaké dotazy?

Vaše dotazy rádi zodpovíme též na následujících kontaktech.

Telefon577 102 759
Mobil777 124 706
ICQ132 524 261

Podle výrobců

Novinky do emailu
Nechte si posílat novinky do emailu?

Léčivé houbyThere are 20 products.

Sušené medicinální houby - práškovaný extrakt v kapslích obsahují vedle glukanů pro posílení imunity více dalšich látek (peptidy, triterpeny), které pomáhají při léčbě zánětů, ateroskleróze a virových onemocněních. Zvláště účinný je 5x Forte extrakt plodnice houby Reishi (Lesklokorka) nebo Shiitake.

Produkty MycoMedica navíc splňují nejpřísnější kvalitativní a bezpečnostní podmínky – certifikáty GMP, HACCP, GAP či Food Sanitary Registration Certificate of Export Enterprise. Každý produkt je navíc podroben přísným testům v nezávislé německé laboratoři, aby splňoval přísné podmínky evropských standardů 90/642/EHS. U každé šarže se dělají testy na více než 500 známých pesticidů a těžkých kovů. Jsou prováděny mikrobiologické testy, testy na DNA, testy na radioaktivitu, množství polysacharidů. U produktů MycoMedica jsou prováděny testy na toxicitu LD50.

Někteří výrobci, aby dosáhli mikrobiologické čistoty extraktů, vystavují je působení radioaktivního záření, které mikroorganismy ničí. Zdůrazňujeme, že produkty MycoMedica nejsou ozařovány v žádné fázi výroby. Kvalita a množství polysacharidů je pro účinek extraktu zásadní. Proto u každého produktu uvádíme množství polysacharidů. Někteří výrobci používají nekalou praktiku a přidávají do houbového extraktu škrob, aby dosáhli vyššího podílu polysacharidů. Zdůrazňujeme, že produkty MycoMedica obsahují jen houbové polysacharidy, žádný škrob. Stejně tak balení a skladování produktů MycoMedica probíhá za přísných zdravotních a hygienických podmínek. Extrakty jsou kapslovány do želatinových kapslí. Na želatinové kapsle má MycoMedica také všechny příslušné testy a certifikáty.

MycoMedica extrakty z medicinálních hub nejsou pouze izolované polysacharidy! Používají extrakci horkou vodou s vysrážením alkoholem na konci procesu. Je to velmi šetrný způsob, který dokáže prolomit chitinovou bariéru a zachovat celé spektrum účinných látek. Nicméně polysacharidy jsou hlavní účinné látky, kvůli kterým houby užíváme. Extrakty z léčivých bylin či hub se používají v tradiční medicíně již dlouhou dobu, a to nejen v Číně. Tablety z čínských bylinek renomovaných výrobců používané v ordinacích lékařů čínské medicíny jsou také vyráběné pomocí extrakce. Jak dlouhodobá praxe a zkušenost ukazuje, o jejich účinnosti nelze pochybovat. Extrakty medicinálních hub používá nejen tradiční medicína, ale jsou předmětem mnoho současných studií a klinických výzkumů.

Newsletter
Prirodnipomoc.cz © 2010 - 2013 | Powered by Prestashop. Developed by Hucot.com
Akceptujeme